Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο οπτικών ινών

Το καλώδιο GYXTC8S οπτικών ινών Ftth λογαριάζει 8 αυτοφερόμενους υπαίθριους θωρακισμένους 12 πυρήνες

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

Το καλώδιο GYXTC8S οπτικών ινών Ftth λογαριάζει 8 αυτοφερόμενους υπαίθριους θωρακισμένους 12 πυρήνες

Το καλώδιο GYXTC8S οπτικών ινών Ftth λογαριάζει 8 αυτοφερόμενους υπαίθριους θωρακισμένους 12 πυρήνες
Το καλώδιο GYXTC8S οπτικών ινών Ftth λογαριάζει 8 αυτοφερόμενους υπαίθριους θωρακισμένους 12 πυρήνες Το καλώδιο GYXTC8S οπτικών ινών Ftth λογαριάζει 8 αυτοφερόμενους υπαίθριους θωρακισμένους 12 πυρήνες

Μεγάλες Εικόνας :  Το καλώδιο GYXTC8S οπτικών ινών Ftth λογαριάζει 8 αυτοφερόμενους υπαίθριους θωρακισμένους 12 πυρήνες

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: GYXTC8S
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 3km
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο εξέλικτρο
Χρόνος παράδοσης: 4-6 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000Reel/Month

Το καλώδιο GYXTC8S οπτικών ινών Ftth λογαριάζει 8 αυτοφερόμενους υπαίθριους θωρακισμένους 12 πυρήνες

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: Σχήμα 8 καλώδιο Τύπος Fiber: G652
Αριθμός αγωγών: >10 Αρίθμηση ινών: 2 έως 24
Χρώμα: μαύρος Υλικό σακακιών: PE
Θερμοκρασία λειτουργίας: SM ή ΚΚ εφαρμογή: FTTH
Υψηλό φως:

ftth drop cable

,

armoured fiber optic cable

Το καλώδιο GYXTC8S οπτικών ινών Ftth λογαριάζει 8 αυτοφερόμενους υπαίθριους θωρακισμένους 12 πυρήνες

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

Πυρήνας ινών: 2~24 ίνες
1. Χαμηλός - ο συντελεστής μείωσης και η χρωματική διασπορά, ασφαλίζουν τα χαρακτηριστικά μετάδοσης οπτικής του καλωδίου.
2. Το κατάλληλο σχέδιο, ο ακριβής έλεγχος μήκους ινών υπερβολικός και η ευδιάκριτη διαδικασία προσάραξης δίνουν το καλώδιο τα άριστα μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά.
3. Η θήκη ταινία-pe χάλυβα κάνει το καλώδιο να έχει τη συμπαθητική απόδοση αντίστασης υγρασίας και να συντρίψει την απόδοση αντίστασης
4. Μικρή διάμετρος καλωδίων, ελαφρύ βάρος καλωδίων, αυτοφερόμενο, εύκολα για να εγκαταστήσει

 

Οπτικά χαρακτηριστικά

  G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm
Μείωση
(+20℃)
“@850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
“@1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
“@1310nm ≤0.36 dB/km ≤0.40 dB/km    
“@1550nm ≤0.22 dB/km ≤0.23 dB/km    
Εύρος ζώνης
(Κατηγορία Α)
“@850nm     ≥500 MHZ·χλμ ≥200 MHZ·χλμ
“@1300nm     ≥1000 MHZ·χλμ ≥600 MHZ·χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc ≤1260nm ≤1480nm    

 

Τεχνικές παράμετροι

Τύπος καλωδίων Αρίθμηση ινών σωλήνες υλικά πληρώσεως Βάρος kg/km καλωδίων Εκτατή δύναμη
Πολύ/απότομα TermN
Αντίσταση συντριβής
Πολύ/βραχυπρόθεσμο N/100mm
Κάμπτοντας ακτίνα
Στατικό/δυναμικό χιλ.
GYTC8S-2~6 2~6 1 4 214 1000/3000 300/1000 10D/20D
GYTC8S-8~12 8~12 2 3 214 1000/3000 300/1000 10D/20D
GYTC8S-14~18 14-18 3 2 214 1000/3000 300/1000 10D/20D
GYTC8S-20~24 20-24 4 1 214 1000/3000 300/1000 10D/20D
GYTC8S-26~30 26-30 5 0 214 1000/3000 300/1000 10D/20D

Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία: -40℃ + 70℃

 

Εφαρμογές

1. Μεγάλης απόστασης σύστημα επικοινωνιών,
2. Τοπική γραμμή κορμών,
3. Σύστημα δικτύων CATV & υπολογιστών

 

Εικόνες προϊόντων

Το καλώδιο GYXTC8S οπτικών ινών Ftth λογαριάζει 8 αυτοφερόμενους υπαίθριους θωρακισμένους 12 πυρήνες 0

 

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα