Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο οπτικών ινών

4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων

4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων
4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων 4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων 4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων

Μεγάλες Εικόνας :  4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Αριθμό μοντέλου: GJYXCH
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 2KM
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: ξύλινο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων reel+outer
Χρόνος παράδοσης: 4-6 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000Reel/Month

4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: FTTH απόθεσης καλώδιο Τύπος Fiber: G657
Αριθμός αγωγών: 1.2.4 Τύπος: Single-mode ή συνδυασμένων
Χρώμα: Μαύρο ή άσπρο Υλικό σακακιών: LSZH, PVC
συσκευασία: ξύλινο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων reel+outer Μέλος δύναμης: χαλύβδινο σύρμα
Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃ σε 70℃ Μήκος: 2km/reel
εφαρμογή: FTTH
Υψηλό φως:

armoured fiber optic cable

,

fiber breakout cable

4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων

 

 

Περιγραφή

Η μονάδα οπτικής ίνας τοποθετείται στον κεντρικό. Δύο παράλληλα ενισχυμένα ίνα πλαστικά το (FRP) τοποθετούνται στις δύο πλευρές. Κατόπιν, το καλώδιο ολοκληρώνεται με το Μαύρο ή ένα χρώμα LSZH ή τη θήκη PVC.

 

Χαρακτηριστικά

  1. Η ειδική ίνα χαμηλός-κάμψη-ευαισθησίας παρέχει το υψηλό εύρος ζώνης και την άριστη ιδιοκτησία μετάδοσης επικοινωνίας
  2. Δύο παράλληλα μέλη δύναμης FRP εξασφαλίζουν καλή απόδοση της αντίστασης συντριβής για να προστατεύσουν την ίνα
  3. Απλή δομή, ελαφριά και υψηλή δυνατότητα πραγματοποίησης
  4. Το νέο σχέδιο φλαούτων, εύκολα λουρίδα και συναρμογή, απλοποιεί την εγκατάσταση και τη συντήρηση

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

Αρίθμηση ινών 1F/2F/4F
Μείωση 1310nm: ≤0.36 1550nm: ≤0.22
Χρώμα της ίνας Μπλε πορτοκαλής πράσινος καφετής
Τύπος ινών G652D/G657A1/G657A2
Μέλος δύναμης Χάλυβας wire/FRP/KFRP
Εξωτερική θήκη Χαμηλότερος καπνός μηδενικά LSZH καθυστερών πλαισίων αλόγονου & UV αντι
Διαστάσεις διαμέτρων καλωδίων 2.0 (ύψος) × 3.0W ± 0,1 χιλ. (πλάτος)
Σειρά θερμοκρασίας λειτουργίας -20 ℃ + σε 70 ℃
Σειρά θερμοκρασίας εγκατάστασης -0 ℃ + σε 60 ℃
Σειρά θερμοκρασίας μεταφορών και αποθήκευσης -20 ℃ + σε 70 ℃
Φορτίο έντασης (ν) Βραχυπρόθεσμο: 800N μακροπρόθεσμο: 500N
Φορτίο συντριβής (Ν) Μακροπρόθεσμο βραχυπρόθεσμο 1000 N/100mm: 2200N/100mm
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα εγκαταστάσεων 30 Χ OD
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα λειτουργίας 15 Χ OD
Χαρακτηρισμός καλωδίων Το 1meter μήκους χαρακτηρισμού χώρια, όπως απαιτείται

 

Οπτικά χαρακτηριστικά

  G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm

Μείωση

(+20°C)

@850nm     ≤3.5 dB/km ≤3.5 dB/km
@1300nm     ≤1.5 dB/km ≤1.5 dB/km
@1310nm ≤0.45 dB/km ≤0.50 dB/km    
@1550nm ≤0.30 dB/km ≤0.50dB/km    

 

Εύρος ζώνης (κατηγορία Α)

@850nm     ≥500 MHZ·χλμ ≥200 MHZ·χλμ
@1300nm     ≥1000 MHZ·χλμ ≥600 MHZ·χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc ≤1260nm ≤1480nm    


Τεχνικές παράμετροι


Αρίθμηση ινών

Διάμετρος καλωδίων
χιλ.

Βάρος καλωδίων
kg/km

Εκτατή δύναμη
Πολύ/βραχυπρόθεσμο
Ν
Αντίσταση συντριβής
Πολύ/βραχυπρόθεσμο
N/100mm

Κάμπτοντας ακτίνα

Στατικός
το /Dynamic
χιλ.
1 (2.0±0.2) × (3.0±0.2) 8 30/60 300/1000 15/30
2 (2.0±0.2) × (3.4±0.2) 8.5 30/60 300/1000 15/30
1 (2.0±0.2) × (3.8±0.2) 9 30/60 300/1000 15/30
4 (2.0±0.2) × (4.0±0.2) 10 30/60 300/1000

15/30

 

 

Εικόνες προϊόντων

4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων 0

4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων 1

Στοιχείο Δείκτης
Μήκος και συσκευασία 1000m/plywood εξέλικτρο
Μέγεθος εξελίκτρων κοντραπλακέ 300*110*230mm
Μέγεθος χαρτοκιβωτίων 310*310*250mm
Καθαρό βάρος 9kg/km
Ακαθάριστο βάρος 10kg/box
Λεπτομέρειες συσκευασίας Δείτε τα ανωτέρω

 

Όροι πληρωμής

Όροι πληρωμής
1) Αποδεκτή μικρή διαταγή, cOem, κ.λπ.
2) Συνηθισμένος χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες, σύμφωνα με την ποσότητα διαταγής.
3) Έτοιμος στη ναυτιλία από τη θάλασσα, DHL, Fedex, EMS, μόλις λαμβάνουμε την πληρωμή
4) Δεχτείτε την πρόοδο T/T 100%. Western Union, PayPal.
5) Οι εισαγωγικοί δασμοί, οι φόροι και οι δαπάνες δεν συμπεριλαμβάνονται στην τιμή στοιχείων ή τις στέλνοντας δαπάνες. Αυτές οι δαπάνες είναι η ευθύνη του αγοραστή

 

Ναυτιλία

4 καλώδιο πτώσης καλωδίων G657 Ftth οπτικών ινών πυρήνων με το καλώδιο GJYXCH αγγελιοφόρων 2

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα