Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Σκοινί μπαλωμάτων UPC-Lc UPC Lc, κίτρινο σκοινί 2.0mm μπαλωμάτων SM κλάδος 24 πυρήνων

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

Σκοινί μπαλωμάτων UPC-Lc UPC Lc, κίτρινο σκοινί 2.0mm μπαλωμάτων SM κλάδος 24 πυρήνων

Σκοινί μπαλωμάτων UPC-Lc UPC Lc, κίτρινο σκοινί 2.0mm μπαλωμάτων SM κλάδος 24 πυρήνων
Σκοινί μπαλωμάτων UPC-Lc UPC Lc, κίτρινο σκοινί 2.0mm μπαλωμάτων SM κλάδος 24 πυρήνων Σκοινί μπαλωμάτων UPC-Lc UPC Lc, κίτρινο σκοινί 2.0mm μπαλωμάτων SM κλάδος 24 πυρήνων Σκοινί μπαλωμάτων UPC-Lc UPC Lc, κίτρινο σκοινί 2.0mm μπαλωμάτων SM κλάδος 24 πυρήνων Σκοινί μπαλωμάτων UPC-Lc UPC Lc, κίτρινο σκοινί 2.0mm μπαλωμάτων SM κλάδος 24 πυρήνων

Μεγάλες Εικόνας :  Σκοινί μπαλωμάτων UPC-Lc UPC Lc, κίτρινο σκοινί 2.0mm μπαλωμάτων SM κλάδος 24 πυρήνων

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Αριθμό μοντέλου: FYBPC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστική τσάντα φερμουάρ
Χρόνος παράδοσης: 4-6 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/month

Σκοινί μπαλωμάτων UPC-Lc UPC Lc, κίτρινο σκοινί 2.0mm μπαλωμάτων SM κλάδος 24 πυρήνων

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: Σκοινί μπαλωμάτων κλάδων Τύπος σύνδεσης: LC/UPC
Τύπος Fiber: Singlemode Χρώμα: Κίτρινος ή Cusomized
Μήκος: Προσαρμοσμένη Υλικό: PVC, lszh
Απώλεια εισαγωγής: <0> Αρίθμηση ινών: Προαιρετικό
dimater: 2.0mm Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει
Υψηλό φως:

single mode patch cables

,

fiber optic patch cable

Σκοινί Lc/upc-Lc/upc μπαλωμάτων οπτικής ίνας σκοινί μπαλωμάτων κλάδων 24 πυρήνων SM 2.0mm

Περιγραφή

Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών χρησιμοποιούνται κυρίως στην επιτροπή μπαλωμάτων ή για τη σύνδεση μεταξύ των εξόδων και των τερματικών εξοπλισμών. Η ποιότητα των συνδετήρων και οι ίνες καθορίζονται κυρίως από την απώλεια εισαγωγής και την επιστροφής απώλεια.

Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών χρησιμοποιούνται κυρίως στην επιτροπή μπαλωμάτων ή για τη σύνδεση μεταξύ των εξόδων και των τερματικών εξοπλισμών. Η ποιότητα των συνδετήρων και οι ίνες καθορίζονται κυρίως από την απώλεια εισαγωγής και την επιστροφής απώλεια.

Έρχονται με την επιλογή μονοκατευθυντικού ή διπλού καλωδίου σας, οι συνδετήρες LC/SC/FC/ST/MU/MTP κ.λπ. μπορούν να είναι

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

Μικρή, ελαφριά, υψηλή πυκνή σύνδεση

Τυποποιημένο ακριβές πλαστικό υλικό

Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

Πλεονεκτήματα

  1. UL το πιστοποιητικό κάνει τον ποιοτικό μοχλό να είναι το καλύτερο.
  2. Η ανεξάρτητες έρευνα και η ανάπτυξη, μπορούν να τροποποιηθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών
  3. Συσκευασία cOem διαθέσιμη, μπορούμε να τυπώσουμε το χρωματισμένο λογότυπό σας, να τυπώσει το κιβώτιο cOem σας, χαρτοκιβώτιο cOem

Specificaion

Τύπος συνδετήρων FC, SC, LC, ST, MU, E2000, D4, DIN
Τρόπος ινών SM ΚΚ
Πρόσωπο τελών PC UPC APC PC
IL (DB) ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
RL (DB) ≥45 ≥50 ≥55 ≥35
Αρίθμηση ινών Συνήθως simplex/ντούμπλεξ
Σακάκι OD 0.9/2.0/3.0mm
Μήκος Προσαρμοσμένος

Εφαρμογή

  • Εξοπλισμός δοκιμής
  • FTTX+LAN
  • Σύστημα οπτικών επικοινωνιών οπτικής ίνας CATV
  • Τηλεπικοινωνίες

Διαταγή των πληροφοριών

Τύπος ινών Ίνα Τύπος συνδετήρων Τύπος σκοινιού διάμετρος καλωδίων μήκος (Μ)

 

Στίλβωση

 

1.9/125-G652D

2.9/125-G655

3.9/125-G657

4.50/125-OM2

Το 5.62.5/125-OM1

6.50/125-OM3

1.Corning

2.China ίνα

3.other

1: Sc

2: FC

3: LC

4: ST

5: MU

6: DIN

7: MTRJ

8: E200

9: MPO/MTP

10: SMA

Χ: Άλλος



1.Simplex

2.Duplex

3.other



1.0.9mm

2.2.0mm

3.3.0mm



00050.5m

00101m

00505m

010010m

020020m

2000200m

 



Π: PC

U: UPC

Α: APC

Μ: Αρσενικός συνδετήρας MTRJ

Φ: MTRJ θηλυκό Connecto

 

Εικόνες προϊόντων
Σκοινί μπαλωμάτων UPC-Lc UPC Lc, κίτρινο σκοινί 2.0mm μπαλωμάτων SM κλάδος 24 πυρήνων 0

 
Εικόνα εργοστασίων
Σκοινί μπαλωμάτων UPC-Lc UPC Lc, κίτρινο σκοινί 2.0mm μπαλωμάτων SM κλάδος 24 πυρήνων 1
 

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα