Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Υπαίθριο ενιαίο μαύρο G657A1 Ftth μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου καλώδιο πτώσης σκοινιού

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

Υπαίθριο ενιαίο μαύρο G657A1 Ftth μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου καλώδιο πτώσης σκοινιού

Υπαίθριο ενιαίο μαύρο G657A1 Ftth μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου καλώδιο πτώσης σκοινιού
Υπαίθριο ενιαίο μαύρο G657A1 Ftth μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου καλώδιο πτώσης σκοινιού Υπαίθριο ενιαίο μαύρο G657A1 Ftth μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου καλώδιο πτώσης σκοινιού Υπαίθριο ενιαίο μαύρο G657A1 Ftth μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου καλώδιο πτώσης σκοινιού Υπαίθριο ενιαίο μαύρο G657A1 Ftth μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου καλώδιο πτώσης σκοινιού

Μεγάλες Εικόνας :  Υπαίθριο ενιαίο μαύρο G657A1 Ftth μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου καλώδιο πτώσης σκοινιού

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Αριθμό μοντέλου: FYDPC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστική τσάντα φερμουάρ
Χρόνος παράδοσης: 4-6 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/month

Υπαίθριο ενιαίο μαύρο G657A1 Ftth μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου καλώδιο πτώσης σκοινιού

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: Θωρακισμένο μπάλωμα οπτικών ινών Τύπος σύνδεσης: Sc/upc, Sc/apc, προαιρετικό
Τύπος Fiber: Singlemode Μήκος: Προσαρμοσμένη
Υλικό: PVC, lszh Απώλεια εισαγωγής: <0>
Χρώμα: Μπλε ή Cusomized Αρίθμηση ινών: Προαιρετικό
dimater: 2.0mm, 3.0mm Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει
Υψηλό φως:

ftth patch cord

,

single mode patch cables

Οπτικών ινών μπαλωμάτων υπαίθριο μαύρο G657A1 τρόπου καλωδίων ενιαίο καλώδιο πτώσης Ftth

Περιγραφή

1. Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμα σε όλες τις τυποποιημένες μορφές συνδετήρων, όλους τους τυποποιημένους τύπους ινών και όλες τις τυποποιημένες διαμορφώσεις καλωδίων να ικανοποιήσουν όλες τις ανάγκες διασύνδεσής σας. Είναι διαθέσιμοι σε οποιοδήποτε μήκος.
2. Το σκοινί μπαλωμάτων είναι εργοστάσιο που ολοκληρώνεται, που συγκεντρώνεται, που εξετάζεται και που επιθεωρείται πριν από την αποστολή.
3. Όλα τα σκοινιά μπαλωμάτων κατασκευάζονται χρησιμοποιώντας το καλώδιο βαθμού μετωπών OFNR, LSZH, την ολομέλεια, και προσαρμοσμένο ασφάλιστρο specs διαθέσιμο κατόπιν αιτήματος, και το εργοστάσιο 100% που εξετάζεται για να εξασφαλίσει την απόδοση για να συναντήσουν tia/eia-568-8-2, iso11801: 2002 και EN 50173-1 πρότυπα. Όλες οι συνελεύσεις εξετάζονται για να συναντήσουν τον gr326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia.

Έρχονται με την επιλογή μονοκατευθυντικού ή διπλού καλωδίου σας, οι συνδετήρες LC/SC/FC/ST/MU/MTP κ.λπ. μπορούν να είναι

 

Specificaion

Τύπος συνδετήρων FC, SC, LC, ST, MU, E2000, D4, DIN
Τρόπος ινών SM ΚΚ
Πρόσωπο τελών PC UPC APC PC
IL (DB) ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
RL (DB) ≥45 ≥50 ≥55 ≥35
Αρίθμηση ινών Συνήθως simplex/ντούμπλεξ
Σακάκι OD 0.9/2.0/3.0mm
Μήκος Προσαρμοσμένος
 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

1. Οι συνδετήρες είναι συμμορφώνονται με το IEC, πρότυπα telcordia-GR-326-πυρήνων

2. Διαφορετική επιλογή μποτών μεγέθους & χρώματος

3. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής Υψηλή επιστροφής απώλεια

4.100% μέτρηση παρεμβαλλόμετρων

 

Πλεονεκτήματα

  1. UL το πιστοποιητικό κάνει τον ποιοτικό μοχλό να είναι το καλύτερο.
  2. Η ανεξάρτητες έρευνα και η ανάπτυξη, μπορούν να τροποποιηθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών
  3. Συσκευασία cOem διαθέσιμη, μπορούμε να τυπώσουμε το χρωματισμένο λογότυπό σας, να τυπώσει το κιβώτιο cOem σας, χαρτοκιβώτιο cOem

Εφαρμογή

 

1. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

2. Δίκτυα τοπικής περιοχής CATV

3. Ενεργός λήξη συσκευών

4. Δίκτυα συστημάτων κέντρων δεδομένων

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

Τύπος ινών Ίνα Τύπος συνδετήρων Τύπος σκοινιού διάμετρος καλωδίων μήκος (Μ)

 

Στίλβωση

 

1.9/125-G652D

2.9/125-G655

3.9/125-G657

4.50/125-OM2

Το 5.62.5/125-OM1

6.50/125-OM3

1.Corning

2.China ίνα

3.other

1: Sc

2: FC

3: LC

4: ST

5: MU

6: DIN

7: MTRJ

8: E200

9: MPO/MTP

10: SMA

Χ: Άλλος



1.Simplex

2.Duplex

3.other



1.0.9mm

2.2.0mm

3.3.0mm



00050.5m

00101m

00505m

010010m

020020m

2000200m

 



Π: PC

U: UPC

Α: APC

Μ: Αρσενικός συνδετήρας MTRJ

Φ: MTRJ θηλυκό Connecto

 

Εικόνες προϊόντων
 

 
Εικόνα εργοστασίων
Υπαίθριο ενιαίο μαύρο G657A1 Ftth μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου καλώδιο πτώσης σκοινιού 0
 

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα