Αρχική Σελίδα Προϊόνταxpon onu

Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων

Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων
Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων

Μεγάλες Εικόνας :  Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FIBERY
Αριθμό μοντέλου: FY1G3FW2P1C1
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: εσωτερικό χαρτοκιβώτιο box+outer
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 30000/μήνα

Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων

περιγραφή
Διεπαφή PON: 1 λιμένας G/EPON (κατηγορία B+ EPON PX20+ και GPON) μήκος κύματος: Tx: 1310nm, Rx: 1490nm
οπτική διεπαφή: SC/APC συνδετήρας Λιμένας PON: Singlemode
funcation: Wifi, CATV, ΔΟΧΕΊΑ Διεπαφή τοπικού LAN: 1 Χ 10/100/1000Mbps και 3 αυτόματες προσαρμοστικές Ethernet διεπαφές Χ 10/100Mbps
Τροφοδοσία: Συνεχές ρεύμα 12V/1A Καθαρό βάρος: 0.35KG
Συμβατό: Fiberhome, Zte, Huawei εφαρμογή: Λύση FTTH
Υψηλό φως:

xpon ont

,

onu network device

Οπτική μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI XPON συμβατό Huawei Fiberhome δικτύων
 
Περιγραφή
 
FY1G3FW2P1C1 η σειρά σχεδιάζεται δεδομένου ότι HGU (μονάδα εγχώριων πυλών) στις deferent λύσεις FTTH, η εφαρμογή μεταφορέας-κατηγορίας FTTH παρέχει την πρόσβαση υπηρεσίας δεδομένων.
FY1G3FW2P1C1 η σειρά είναι βασισμένη στην ώριμη και σταθερή, οικονομικώς αποδοτική τεχνολογία XPON. Μπορεί να μεταστρέψει αυτόματα με EPON και GPON όταν αυτό πρόσβαση στο EPON OLT ή GPON OLT.
FY1G3FW2P1C1 η σειρά υιοθετεί την υψηλή αξιοπιστία, την εύκολη διαχείριση, την ευελιξία διαμόρφωσης και τις καλές εγγυήσεις του (QoS) ποιότητας εξυπηρέτησης να συναντηθεί η τεχνική απόδοση της ενότητας της China Telecom EPON CTC3,0 και των προτύπων GPON ITU-TG.984.X
FY1G3FW2P1C1 η σειρά σχεδιάζεται από Realtek chipset 9603C
 
Λειτουργικό χαρακτηριστικό γνώρισμα 
  • Υποστήριξη EPON και GPON, και τρόπος διακοπτών αυτόματα.
  • Αυτόματος-ανακάλυψη υποστήριξης ONU/ανίχνευση συνδέσεων/μακρινή βελτίωση του λογισμικού
  • ΩΧΡΟΣ τρόπος διαδρομών και γεφυρών υποστήριξης συνδέσεων
  • Υποστηρίξεις PPPoE/DHCP/στατική IP τρόπου διαδρομών
  • Διεπαφή υποστήριξης WIFI και πολλαπλάσιο SSID
  • Υποστήριξη QoS και DBA
  • Απομόνωση λιμένων υποστήριξης και vlan διαμόρφωση λιμένων
  • Λειτουργία αντιπυρικών ζωνών υποστήριξης και να κατασκοπεύσει IGMP πολλαπλής διανομής χαρακτηριστικό γνώρισμα
  • Διαμόρφωση κεντρικών υπολογιστών του τοπικού LAN IP και DHCP υποστήριξης
  • Η αποστολή λιμένων υποστήριξης και βρόχος-ανιχνεύει
  • Μακρινές διαμόρφωση και συντήρηση υποστήριξης TR069
  • Διεπαφή υποστήριξης CATV για την τηλεοπτική υπηρεσία
  • Διεπαφή δοχείων υποστήριξης για την υπηρεσία VoIP
  • Εξειδικευμένο σχέδιο για την πρόληψη διακοπής συστημάτων για να διατηρήσει το σταθερό σύστημα

 

Υλικό Specificaion 

Τεχνικό στοιχείο Λεπτομέρειες

Διεπαφή PON

1 λιμένας G/EPON (κατηγορία B+ EPON PX20+ και GPON)

Λήψη της ευαισθησίας: ≤-27dBm

Διαβίβαση της οπτικής δύναμης: 0~+4dBm

Απόσταση μετάδοσης: 20KM

Μήκος κύματος Tx: 1310nm, Rx: 1490nm
Οπτική διεπαφή SC/APC συνδετήρας

Διεπαφή ΔΟΧΕΙΩΝ

1 FXS, συνδετήρας RJ11

Υποστήριξη: G.711/G.723/G.726/G.729 υποστήριξη κωδικοποιητή-αποκωδικοποιητή: T.30/T.38/G.711 τρόπος λειτουργίας τηλεφωτότυπου, ηλεκτρονόμος DTMF

Δοκιμή γραμμών σύμφωνα με GR-909

Διεπαφή τοπικού LAN 1 Χ 10/100/1000Mbps και 3 αυτόματες προσαρμοστικές Ethernet διεπαφές Χ 10/100Mbps. Σύνολο/μισός, συνδετήρας RJ45

Διεπαφή CATV

RF, οπτική δύναμη: +2~-18dBm

Οπτική απώλεια αντανάκλασης: ≥45dB

Οπτικό λαμβάνον μήκος κύματος: 1550±10nm

Φάσμα συχνότητας RF: 47~1000MHz, σύνθετη αντίσταση παραγωγής RF: 75Ω

Επίπεδο παραγωγής RF: 78dBuV

Σειρά AGC: 0~-15dBm

MER: ≥ το 32dB@-15dBm

Ασύρματος

Υποχωρητικός με IEEE802.11b/g/n,

Λειτουργούσα συχνότητα: 2.400-2.4835GHz

υποστήριξη MIMO, ποσοστό μέχρι 300Mbps,

2T2R, 2 εξωτερική κεραία 5dBi,

Υποστήριξη: Πολλαπλάσιο SSID

Κανάλι: Αυτόματος

Τύπος διαμόρφωσης: DSSS, CCK ΚΑΙ OFDM

Σχέδιο κωδικοποίησης: BPSK, QPSK, 16QAM και 64QAM

Οδηγήσεις

14, ΓΙΑ ΤΗ ΘΈΣΗ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ, LOS, PON, SYS, LAN1~LAN4, WIFI, WPS,

Διαδίκτυο, FXS, που φοριέται, κανονικό (CATV)

Μπουτόν 3, για τη λειτουργία της αναστοιχειοθέτησης, WLAN, WPS
Λειτουργών όρος

Θερμοκρασία: 0℃~+50℃

Υγρασία: 10%~90% (non-condensing)

Αποθήκευση του όρου

Θερμοκρασία: -30℃~+60℃

Υγρασία: 10%~90% (non-condensing)

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/1A
Κατανάλωση ισχύος ≤6W
Διάσταση 155mm×92mm×34mm (L×W×H)
Καθαρό βάρος 0.24Kg

 

Πειραματικός λαμπτήρας Θέση Περιγραφή

 

PWR

Η συσκευή τροφοδοτείται επάνω.
Από Η συσκευή τροφοδοτείται κάτω.

        PON

Η συσκευή έχει καταχωρήσει στο σύστημα PON.
Αναλαμπή Η συσκευή καταχωρεί το σύστημα PON.
Από Η εγγραφή συσκευών είναι ανακριβής.

 

Los

Αναλαμπή Οι δόσεις συσκευών να μην λάβουν τα οπτικά σήματα.
Από Η συσκευή έχει λάβει το οπτικό σήμα.

 

SYS

Το σύστημα συσκευών τρέχει κανονικά.
Από Το σύστημα συσκευών τρέχει ανώμαλα.

 

ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

Αναλαμπή Η σύνδεση δικτύων συσκευών είναι κανονική.
Από Η σύνδεση δικτύων συσκευών είναι ανώμαλη.

       WIFI

Η διεπαφή WIFI είναι επάνω.
Αναλαμπή Η διεπαφή WIFI στέλνει or/and λαμβάνει τα στοιχεία (ΝΌΜΟΣ).
Από Η διεπαφή WIFI είναι κάτω.

       FXS

Το τηλέφωνο έχει καταχωρήσει στον κεντρικό υπολογιστή ΓΟΥΛΙΩΝ.
Αναλαμπή Το τηλέφωνο έχει καταχωρήσει και μετάδοση στοιχείων (ΝΟΜΟΣ).
Από Η τηλεφωνική εγγραφή είναι ανακριβής.

 

WPS

Αναλαμπή Η διεπαφή WIFI εγκαθιστά ασφαλώς μια σύνδεση.
Από Η διεπαφή WIFI δεν εγκαθιστά μια ασφαλή σύνδεση.

    LAN1~LAN4

Ο λιμένας (LANx) συνδέεται κατάλληλα (ΣΥΝΔΕΣΗ).
Αναλαμπή Ο λιμένας (LANx) στέλνει or/and λαμβάνει τα στοιχεία (ΝΟΜΟΣ).
Από Εξαίρεση σύνδεσης λιμένων (LANx) ή μην συνδεμένος.
   Φορεμένος (CATV) Η οπτική δύναμη εισαγωγής είναι υψηλότερη από 3dbm ή χαμηλότερη από -13dbm
Από Η οπτική δύναμη εισαγωγής είναι μεταξύ -13dbm και 3dbm
  Κανονικός (CATV) Η οπτική δύναμη εισαγωγής είναι μεταξύ -13dbm και 3dbm
Από Η οπτική δύναμη εισαγωγής είναι υψηλότερη από 3dbm ή χαμηλότερη από -13dbm

 

Εφαρμογή

Χαρακτηριστική λύση: FTTO (γραφείο), FTTB (οικοδόμηση), FTTH (σπίτι)

Χαρακτηριστική επιχείρηση: ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ, IPTV, VOD, κάμερα IP, CATV, VoIP κ.λπ.

 

Εικόνες προϊόντων

Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων 0Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων 1

 

Ναυτιλία

Μονάδα 1GE3FE+1POTS+CATV+WIFI συμβατό Huawei Fiberhome ΣΥΝΕΧΩΝ 12V/1A XPON ONU οπτική δικτύων 2

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

Q5. Πώς να προχωρήσει μια διαταγή για το προϊόν;
Α: Αρχικά ξέρτε τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.
Αφετέρου αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη διαταγή.
Τέταρτον τακτοποιούμε την παραγωγή.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα