Αρχική Σελίδα Προϊόνταίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

10 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος τύπων 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

10 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος τύπων 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών

10 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος τύπων 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών
10 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος τύπων 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών 10 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος τύπων 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών 10 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος τύπων 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών

Μεγάλες Εικόνας :  10 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος τύπων 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Αριθμό μοντέλου: FY10GMC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: εσωτερικό χαρτοκιβώτιο box+outer
Χρόνος παράδοσης: 4-6 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pair/month

10 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος τύπων 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: 10G OEO Converter Interface Τύπος: SFP+ SFP+
Ταχύτητα μετάδοσης: 10GB/s Πρωτόκολλα: IEEE802.3ae
TransmissiDistance: SFP+ ενότητα: Μέχρι 80Km Θερμοκρασία λειτουργίας: 0℃ σε +70℃
Διάσταση: 156mm (W) × 128mm (D) × 32mm (Χ) Εγγύηση: 1 έτος
Υψηλό φως:

sfp media converter

,

fast ethernet media converter

10 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών

Περιγραφή

Η σειρά είναι μετατροπέας μέσων Ethernet που μετατρέπει τα μέσα χαλκού UTP στην πολλαπλού τρόπου ή ενιαία ίνα τρόπου με τη διπλή διεπαφή Sc, του ST, και LC. Η εξοπλισμένη λειτουργία αυτόματος-διαπραγμάτευσης επιτρέπει στους μετατροπείς μέσων για να λειτουργήσει στο χαλκό Ethernet ή γρήγορο Ethernet 10 ή 100Mbps και την ίνα 100Mbps. Αυτή η μετατροπή συμμορφώνεται με τα πρότυπα IEEE802.3 και IEEE802.3u με δύο διαφορετικά μέσα σύνδεσης δικτύων, 10/100Base-TX και 100Base-FX. Η μετάδοση στοιχείων πραγματοποιείται από την αλλαγή και τις αποθήκευσης και μεταβίβασης τεχνολογίες.
Το πέρασμα ελαττωμάτων συνδέσεων μέσω της ικανότητας χτίζεται μέσα στους μετατροπείς μέσων. LEDs στο μέτωπο - επίδειξη επιτροπής επομένως η θέση μετατροπέων μέσων και οι μακρινοί όροι ελαττωμάτων τελών για το σκοπό διαγνώσεων δικτύων.
Αυτή η σειρά μετατροπέα μέσων μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομη συσκευή ή να τοποθετηθεί άμεσα σε 2U που 19» ράφι τοποθετούν τα πλαίσια. Δεκατέσσερα/δέκα έξι αυλακώσεις μετατροπέων μέσων μπορούν να προσαρμοστούν σε αυτό το πλαίσιο.

 

Τεχνικές παράμετροι

Πρότυπα

IEEE802.3 (10base-τ), IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (γρήγορος-Ethernet), IEEE802.3x (έλεγχος ροής), IEEE802.1q, IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d που εκτείνεται - δέντρο

10/10 0 βάση-τ

Καλώδιο κατηγορίας 5/5e/6 STP ή UTP (μέγιστο 100m)

100base-FX

50/125umfiber καλώδιο (5km), καλώδιο πολλαπλού τρόπου ινών 62.5/125um (2km)

9/125um singlemode καλώδιο ινών (20/40/60/80/100km)

Ωδή μετατροπής Μ/Δ elay Τ ime

Αποθήκευσης και μεταβίβασης < 10us="">

Έλεγχος ροής

Πλήρης - ντούμπλεξ - έλεγχος ροής, μισή - ντούμπλεξ - πίσω πίεση

Rj-45 λιμένας

Αυτόματος-MDI/MDIX

Συνδετήρας ινών

Πρότυπα Sc, ST/FC προαιρετικό

Μήκος κύματος

1310/1550nm

Διαστάσεις

70mm (W) Χ 93mm (D) Χ 25mm (Χ)

Βάρος

Καθαρό βάρος: 0.16kg Ακαθάριστο βάρος: 0.42kg

Τάση εισαγωγής

Συνεχές ρεύμα 5V1A με τον εξωτερικό προσαρμοστή δύναμης

Κατανάλωση ισχύος

<2>

MTBF

50.000 ώρες

ΤΖΙΤΖΙΦΑ

<1>

Πίνακας διευθύνσεων της MAC

1K

Μέγεθος απομονωτών

1M

Λειτουργούσα θερμοκρασία

0°C~50°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40°C~70°C

Υγρασία αποθήκευσης

μη-5%~90%


Χαρακτηριστικό γνώρισμα

  1. Ράφι υποστήριξης 2U (16 αυλακώσεις) και ανεξάρτητη χρήση
  2. Διαχείριση δικτύου υποστήριξης (SNMP Ιστού, κονσόλα)
  3. In-band διαχείριση υποστήριξης
  4. Την υποστήριξη ITUT που ορίζεται το μήκος κύματος DWDM/CWDM
  5. 3R λειτουργία
  6. Τεράστιο πλαίσιο υποστήριξης
  7. Διαφανές Transpor και πολύ χαμηλή καθυστέρηση
  8. Λειτουργία υποστήριξης DMI για την ενότητα ινών SFP+/XFP
  9. Λειτουργία δοκιμής Loopback υποστήριξης
  10. Γεννήτρια και ελεγκτής υποστήριξης PRBS
  11. Καυτή σύνδεση υποστήριξης
  12. Πλήρης οδηγημένη κράτος επίδειξη
  13. Εύκολη εγκατάσταση

Εικόνες προϊόντων

10 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος τύπων 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών 010 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος τύπων 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών 1

 

Εικόνα εργοστασίων

10 κάρτα μετατροπέων MEDIA Gigabit/αυτόνομος τύπων 3R SFP+ σε SFP+ 10G OEO μετατροπέας επαναληπτών 2

 

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

Q5. Πώς να προχωρήσει μια διαταγή για το προϊόν;
Α: Αρχικά ξέρτε τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.
Αφετέρου αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη διαταγή.
Τέταρτον τακτοποιούμε την παραγωγή.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα