Αρχική Σελίδα Προϊόνταίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45

1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45
1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45 1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45 1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45 1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45

Μεγάλες Εικόνας :  1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Αριθμό μοντέλου: FYFMC1F8R
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: εσωτερικό χαρτοκιβώτιο box+outer
Χρόνος παράδοσης: 4-6 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pair/month

1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: Μετατροπέας Gigabit μέσων Τύπος Fiber: Singlemode
Λιμένας Utp: 8 λιμένας RJ45 Απόσταση ινών: 20KM
ταχύτητα δεδομένων: 10/100M μήκος κύματος: 1310nm/1550nm
Connector: SC Θερμοκρασία λειτουργίας: 0℃ σε +70℃
Τροφοδοσία: εξωτερική/εσωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Εγγύηση: 1 έτος
Υψηλό φως:

sfp media converter

,

fast ethernet media converter

Ενιαίος τρόπος 1 μετατροπέων μέσων ινών μετατροπέας μέσων Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45

Περιγραφή

Η σειρά είναι μετατροπέας μέσων Ethernet που μετατρέπει τα μέσα χαλκού UTP στην πολλαπλού τρόπου ή ενιαία ίνα τρόπου με τη διπλή διεπαφή Sc, του ST, και LC. Η εξοπλισμένη λειτουργία αυτόματος-διαπραγμάτευσης επιτρέπει στους μετατροπείς μέσων για να λειτουργήσει στο χαλκό Ethernet ή γρήγορο Ethernet 10 ή 100Mbps και την ίνα 100Mbps. Αυτή η μετατροπή συμμορφώνεται με τα πρότυπα IEEE802.3 και IEEE802.3u με δύο διαφορετικά μέσα σύνδεσης δικτύων, 10/100Base-TX και 100Base-FX. Η μετάδοση στοιχείων πραγματοποιείται από την αλλαγή και τις αποθήκευσης και μεταβίβασης τεχνολογίες.
Το πέρασμα ελαττωμάτων συνδέσεων μέσω της ικανότητας χτίζεται μέσα στους μετατροπείς μέσων. LEDs στο μέτωπο - επίδειξη επιτροπής επομένως η θέση μετατροπέων μέσων και οι μακρινοί όροι ελαττωμάτων τελών για το σκοπό διαγνώσεων δικτύων.
Αυτή η σειρά μετατροπέα μέσων μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομη συσκευή ή να τοποθετηθεί άμεσα σε 2U που 19» ράφι τοποθετούν τα πλαίσια. Δεκατέσσερα/δέκα έξι αυλακώσεις μετατροπέων μέσων μπορούν να προσαρμοστούν σε αυτό το πλαίσιο.

 

Τεχνικές παράμετροι

Τεχνικές παράμετροι για μετατροπέα μέσων 10/100M τον προσαρμοστικό γρήγορο Ethernet οπτικό
 
Αριθμός λιμένων δικτύων κανάλι 8
Αριθμός οπτικών λιμένων 1 κανάλι 1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45 0
Ποσοστό μετάδοσης της NIC 10/100 MBIT/s
Τρόπος μετάδοσης της NIC 10/100M προσαρμοστικό με την υποστήριξη για την αυτόματη αντιστροφή MDI/MDIX
Οπτικό ποσοστό μετάδοσης λιμένων 100Mbit/s
Λειτουργούσα τάση Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ή συνεχές ρεύμα +5V
Γενική δύναμη <1w>
Λιμένες δικτύων RJ45 λιμένας
Οπτικές προδιαγραφές Οπτικός λιμένας: SCMulti-τρόπος: 50/125, 62.5/125um Single-Mode: 8.3/125, 8.7/125um, 8/125,10/125um
Κανάλι στοιχείων IEEE802.3x και backpressure βάσεων σύγκρουσης supportedWorking τρόπος: Πλήρες/ημιαμφίδρομο υποστηριγμένο ποσοστό μετάδοσης: 100Mbit/swith ποσοστό λάθους μηδενός
 
Διπλός-οπτικός Single-Mode/πολλαπλού τρόπου μετατροπέας μέσων τύπων γραφείων
P/N Μήκος κύματος (NM) Οπτικός λιμένας Ηλεκτρικός λιμένας Οπτική δύναμη (dBm) Λήψη της ευαισθησίας (dBm) Σειρά μετάδοσης (χλμ)
1 850 Sc Rj-45 -8~ -3 ≤-19 0,55
2 1.310 Sc Rj-45 -20~ -15 ≤-34 2
3 1.550 Sc Rj-45 -15~ -8 ≤-34 10
4 1.310 Sc Rj-45 -15~ -3 ≤-34 20
5 1.310 Sc Rj-45 -8~ -3 ≤-34 40
6 1.310 Sc Rj-45 -5~0 ≤-34 60
7 1.550 Sc Rj-45 -5~0 ≤-34 80
8 1.550 Sc Rj-45 -3~3 ≤-36 100
9 1.550 Sc Rj-45 0~5 ≤-36 120

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

1. Συμμορφώνεται με IEEE 802,3 πρότυπα 10 βάση-τ.

2. Συμμορφώνεται με IEEE 802.3u 10/100 πρότυπα βάση-TX/FX

3. Συμμορφώνεται με IEEE 802.3X τα πρότυπα.

4. 10/100Mbps λιμένας με την πλήρη/ημιαμφίδρομη αυτόματος-διαπραγμάτευση

5. Έλεγχος ροής πίσω πίεσης για το σύνολο - ντούμπλεξ

6. Τρόπος μετατροπέων με την αυτόματος-αλλαγή-μπροστινή λειτουργία (διακοπτών)

7. Έλεγχος ροής πίσω πίεσης για πλήρες/ημιαμφίδρομο IEEE802.3X.

8. Αυτόματος προσδιορισμός της διαγώνιος-γραμμής mdi/mdi-Χ.

9. Υψηλής απόδοσης εύρος ζώνης 155Mbps.

10. Συμμορφώνεται με τη FCC, 15 ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ Α, Rosh και CE ΣΗΜΆΔΙ

 

Specificaion

Ποσοστό: μόνος-προσαρμοστικό 10/100M Οπτικό μήκος κύματος: 850nm, 1310nm, 1550nm
Πρωτόκολλο που υποστηρίζεται: IEEE802.3/IEEE802.3U κ.λπ. ΤΖΙΤΖΙΦΑ: < 1="">
Τύπος καλωδίων: ενιαία ίνα MTBF: 3 έτη
Οπτικός τρόπος: ενιαίος/πολλαπλού τρόπου Δύναμη: 2.5W
Τρόπος μετάδοσης: μισός/σύνολο - ντούμπλεξ Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: AC220V/0.5A, ΡΕΎΜΑ-48 Β ΤΟ /0.5A, DC5V/1A
Διεπαφή Ethernet: 4 × rj-45 Θερμοκρασία εργασίας: 0~50°C
Οπτική διεπαφή: SC/FC/ST Υγρασία εργασίας: 5%-95%
Υγρασία αποθήκευσης: 5%~95% (κανένας-συμπύκνωση) Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40°C~70°C

 

 

Εικόνες προϊόντων

1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45 1

 

Εικόνα εργοστασίων

1 υψηλή επίδοση μετατροπέων μέσων Gigabit Ethernet ινών λιμένων Fiber+8 Rj45 2

 

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

Q5. Πώς να προχωρήσει μια διαταγή για το προϊόν;
Α: Αρχικά ξέρτε τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.
Αφετέρου αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη διαταγή.
Τέταρτον τακτοποιούμε την παραγωγή.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα