Αρχική Σελίδα Προϊόνταίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

14 το γρήγορο ράφι μετατροπέων μέσων Ethernet λιμένων τοποθετεί τα πλαίσια 19 ίντσα - υψηλή διπλή δύναμη

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

14 το γρήγορο ράφι μετατροπέων μέσων Ethernet λιμένων τοποθετεί τα πλαίσια 19 ίντσα - υψηλή διπλή δύναμη

14 το γρήγορο ράφι μετατροπέων μέσων Ethernet λιμένων τοποθετεί τα πλαίσια 19 ίντσα - υψηλή διπλή δύναμη
14 το γρήγορο ράφι μετατροπέων μέσων Ethernet λιμένων τοποθετεί τα πλαίσια 19 ίντσα - υψηλή διπλή δύναμη 14 το γρήγορο ράφι μετατροπέων μέσων Ethernet λιμένων τοποθετεί τα πλαίσια 19 ίντσα - υψηλή διπλή δύναμη 14 το γρήγορο ράφι μετατροπέων μέσων Ethernet λιμένων τοποθετεί τα πλαίσια 19 ίντσα - υψηλή διπλή δύναμη 14 το γρήγορο ράφι μετατροπέων μέσων Ethernet λιμένων τοποθετεί τα πλαίσια 19 ίντσα - υψηλή διπλή δύναμη

Μεγάλες Εικόνας :  14 το γρήγορο ράφι μετατροπέων μέσων Ethernet λιμένων τοποθετεί τα πλαίσια 19 ίντσα - υψηλή διπλή δύναμη

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Αριθμό μοντέλου: FYMCRM14S
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1SET
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: εσωτερικό χαρτοκιβώτιο box+outer
Χρόνος παράδοσης: 4-6 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 2000set/month

14 το γρήγορο ράφι μετατροπέων μέσων Ethernet λιμένων τοποθετεί τα πλαίσια 19 ίντσα - υψηλή διπλή δύναμη

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: Πλαίσια μετατροπέων MEDIA Θύρα: 14
Παραγωγή δύναμης outputpower: DC5V 16A Χρώμα: ο Μαύρος, slivery, που προσαρμόζεται
Δομή: 2U ράφι Θερμοκρασία λειτουργίας: 0℃ σε +70℃
Διάσταση: 95mm*70mm*25mm Εγγύηση: 2 χρόνια
εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Υψηλό φως:

gigabit ethernet media converter

,

fast ethernet media converter

Το ράφι τοποθετεί τα υψηλά διπλά πλαίσια μετατροπέων μέσων δύναμης μετατροπέων 19Inch 14Slots μέσων

Περιγραφή

Τα πλαίσια έχει δύο τύπους με 14 αυλακώσεις και 16 αυλακώσεις για τον αυτόνομο μετατροπέα μέσων 10/100M ή 10/100/1000M, τα πλαίσια είναι εξοπλισμένες με τους διπλούς ανεμιστήρες και τις περιττές παροχές ηλεκτρικού ρεύματος. Σχεδιάζεται για τη συνεχή λειτουργία τα έτοιμα προς χρήση και χαρακτηριστικά γνωρίσματα καυτός-ανταλλαγής του που/που αφαιρούν ο μετατροπέας unitwithout τροφοδοτώντας από τα πλαίσια.

  • εγκατεστημένος με το τυποποιημένο ράφι 19»
  • Θα μπορούσε να πραγματοποιήσει τη διαχείριση SNMP μετατροπέων μέσων. Αυτό είναι πρότυπο όνομα ενότητας μετατροπέων μέσων ως mcc-16
  • μπορέστε να παρεμβάλετε MCC-16-κάρτα 16 λειτουργίας, 1 ενότητα SNMP και 2 αυλακώσεις στην πίσω επιτροπή, να υποστηρίξουν τον ελεύθερο συνδυασμό του AC+DC περιττό
  • υποστήριξη του SNMP μέσω του λιμένα διοικητικού Ethernet, μακρινή διοικητική υποστήριξη της βασισμένης στο WEB διαχείρισης δικτύου
  • Καυτό Swappable (παροχή ηλεκτρικού ρεύματος, ενότητα MC)
  • Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: χρησιμοποιημένος με 220 VAC 50 Hz, 2 μονάδες
  • μια ενότητα μπορεί παρεχόμενος στα πλαίσια, να εξοπλίσει πλήρως
  • έχετε 2 ανεμιστήρες για να ακτινοβολήσει τη θερμότητα

Τεχνικές παράμετροι

Παράμετρος Προδιαγραφές
Αριθμός αυλακώσεων 14
Δομή 2U ράφι
Εισαγωγή δύναμης Τάση εναλλασσόμενου ρεύματος: Εναλλασσόμενο ρεύμα 85~265V συχνότητα: 50/60 Hz
  ΣΥΝΕΧΗΣ τάση: Συνεχές ρεύμα -36~72V
Παραγωγή δύναμης DC5V 16A
Διαμόρφωση δύναμης Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος, ή διπλή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος για το θερμό εφεδρικό τρόπο
Ένδειξη οδηγήσεων ΔΥΝΑΜΗ (παροχή ηλεκτρικού ρεύματος)
Ανώτατη κατανάλωση ισχύος 95W
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10~55iC
Λειτουργούσα υγρασία 5%~90%
Διατήρηση της θερμοκρασίας -40~70iC
Διατήρηση της υγρασίας 5% ~ 90% non-condensing
Διαστάσεις του ραφιού 112mm (η) * 368mm (ψ) * 430mm (δ)

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

διπλή ίνα 10/100/1000M
Τύπος συνδετήρων Sc Sc Sc Sc Sc
Τύπος ινών Πολλαπλού τρόπου Single-mode Single-mode Single-mode Single-mode
Μήκος κύματος 850nm 1310nm 1310nm 1550nm 1550nm
Ανώτατη απόσταση 62.5µm: 224m 20Km 40Km 60Km 80Km
50µm: 550m
Ελάχιστο TX PWR -11.0dBm -9.0dBm -4.0dBm -8.0dBm -3.0dBm
Ανώτατο TX PWR -6.0dBm -5.0dBm 0dBm 0dBm 0dBm
Ευαισθησία < -18dBm=""> < -21dBm=""> < -24dBm=""> < -25dBm=""> < -25dBm="">
Προϋπολογισμός συνδέσεων 7.0dBm 12.0dBm 20.0dBm 17.0dBm 22.0dBm
 

 

ενιαία ίνα 10/100/1000M
Τύπος συνδετήρων Sc Sc Sc Sc
Τύπος ινών Single-mode Single-mode Single-mode Single-mode
Μήκος κύματος 1310/1550nm 1310/1550nm 1310/1550nm 1490/1550nm
Ανώτατη απόσταση 20Km 40Km 60Km 80Km
Ελάχιστο TX PWR -10.0dBm -4.0/-8dBm 0/-5.0dBm -1dBm
Ανώτατο TX PWR -4.0dBm 0dBm 3/0dBm 3dBm
Ευαισθησία < -22dBm=""> < -25dBm=""> <-25dbm> < -25dBm="">
Προϋπολογισμός συνδέσεων 12.0dBm 20/17dBm 25/20dBm 24.0dBm

 

Specificaion

Προσαρμόζει μέχρι 14 ή 16 διαφορετικά πρωτόκολλα μετατροπέων μέσων operatingunder

Υποστηρίζει το φορτίο δύο μοιραμένος, καυτές swappable παροχές ηλεκτρικού ρεύματος

Δύο εξυπηρετικοί ανεμιστήρες μεγάλης ποσότητας

Επιτροπή θέσης οδηγήσεων με τις οδηγήσεις ανεμιστήρων και αυλακώσεων και δύναμης

Απομόνωση δύναμης αυλακώσεων υποστηρίξεων

14 υποστηρίξεις 10/100Base-TX/FX αυλακώσεων ή αυτόνομα serialconverters 10/100/1000Base-TX/FX

16 υποστηρίξεις 10/100Base-TX/FX αυλακώσεων ή τμηματικοί μετατροπείς 10/100/1000Base-TX/FXcard

Διαθέσιμος στο εναλλασσόμενο ρεύμα 100-240V με την υποδοχή εναλλασσόμενου ρεύματος ή το φραγμό ΣΥΝΕΧΟΎΣ -48V withterminal

Η FCC ταξινομεί το Α & το CE εγκεκριμένα

 

Εικόνες προϊόντων

14 το γρήγορο ράφι μετατροπέων μέσων Ethernet λιμένων τοποθετεί τα πλαίσια 19 ίντσα - υψηλή διπλή δύναμη 0

Εικόνα εργοστασίων

14 το γρήγορο ράφι μετατροπέων μέσων Ethernet λιμένων τοποθετεί τα πλαίσια 19 ίντσα - υψηλή διπλή δύναμη 1

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

Q5. Πώς να προχωρήσει μια διαταγή για το προϊόν;
Α: Αρχικά ξέρτε τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.
Αφετέρου αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη διαταγή.
Τέταρτον τακτοποιούμε την παραγωγή.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα