Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών πομποδέκτη

Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP

Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP
Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: QSFP28-100G-LR4
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: χαρτοκιβώτιο PVC box+outer
Χρόνος παράδοσης: 3-6 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000unit/month

Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: 100G QSFP28 ταχύτητα δεδομένων: 100Gb/s
μήκος κύματος: 1310nm Απόσταση: 10KM
Διασύνδεση: Διπλό LC Τροφοδοσία: Ενιαίο +3.3V
Εγγύηση: 3 χρόνια εφαρμογή: Ethernet, κανάλι ινών, αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
Υψηλό φως:

bidirectional fiber optic transceiver

,

fiber optic sfp module

πομποδέκτης διπλό Lc 1310NM 10KM DDM 100G-QSFP28-LR4 οπτικής ίνας 100G QSFP28
Περιγραφή

Τα 100G QSFP28 LR4 που ο οπτικός δέκτης ενσωματώνει λαμβάνουν την πορεία επάνω σε μια ενότητα. Ο δέκτης τέσσερα πάροδοι των οπτικών ρευμάτων στοιχείων αποδιαυλώνεται οπτικά από έναν ενσωματωμένο οπτικό αποπολυπλέκτη. Κάθε ατμός στοιχείων ανακτάται από έναν ενισχυτή φωτοανιχνευτών και transimpedance ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ, ξαναρυθμίζεται, και μεταφέρεται προς έναν οδηγό παραγωγής. Αυτή η ενότητα χαρακτηρίζει μια καυτός-pluggable ηλεκτρική διεπαφή, μια χαμηλής ισχύος κατανάλωση, και την τμηματική διεπαφή 2 καλωδίων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Max. Μονάδα Σημείωση
Τάση ανεφοδιασμού Vcc -0.5 3.6 Β  
Θερμοκρασία αποθήκευσης TS -40 85 °C  
Σχετική υγρασία RH 0 85 %  
Κατώτατο όριο ζημίας Rx, ανά πάροδο PRdmg 5.5   dBm  

Σημείωση: Η πίεση παραπάνω από τις μέγιστες απόλυτες εκτιμήσεις μπορεί να προκαλέσει τη μόνιμη ζημία στον πομποδέκτη.

Συνιστώμενοι λειτουργούντες όροι

Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά (τοπ =0~70℃, Vcc=3.14~3.47V)

(Δοκιμασμένος υπό τους συνιστώμενους λειτουργούντες όρους, εκτός αν αναφέρεται διαφορετικά)

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Τύπος Max Μονάδα Σημειώσεις
Δέκτης
Κάνοντας σήμα ποσοστό ανά πάροδο DRPL 25.78125 ± 100 PPM Gb/s  
Διαφορική ταλάντευση παραγωγής στοιχείων Vout, PP 400   800 MV  
Πλάτος ματιών EW 0,57     UI  
Κάθετη περάτωση ματιών       5.5 DB  
Διαφορική επιστροφής απώλεια παραγωγής (λ.) RLd (φ)

9.5 – 0.37f, 0.01≤f<8>

4.75 – 7.4log10 (f/14), 8 ≤f<19>

 

DB  

Κοινή έως διαφορική επιστροφής απώλεια τρόπου conver- sion (λ.)

 

RLdc (φ)

22-20 (f/25.78), 0.01≤f<12>

15-6 (f/25.78), 12.89≤f<19>

 

DB  
Διαφορικός κακός συνδυασμός λήξης TM     10 %  
Χρόνος μετάβασης, 20% σε 80% TR, TF 12     CP  

 

Οπτικά χαρακτηριστικά (τοπ =0~70℃, Vcc=3.14~3.47V)

(Δοκιμασμένος υπό τους συνιστώμενους λειτουργούντες όρους, εκτός αν αναφέρεται διαφορετικά)

Παράμετρος Σύμβολο Μονάδα Λ. Τύπος Max Σημειώσεις
Δέκτης
Λάβετε το ποσοστό για κάθε πάροδο   Gb/s 25.78125 ±100 PPM 1
Τεσσάρων λωρίδων σειρά μήκους κύματος λ1 NM 1294.53 1295.56 1296.59  
λ2 1299.02 1300.05 1301.09  
λ3 1303.54 1304.58 1305.63  
λ4 1308.09 1309.14 1310.19  
Η υπερφόρτωση εισήγαγε την οπτική δύναμη Pmax dBm 5.5      

Ο μέσος όρος λαμβάνει τη δύναμη για κάθε μια

Πάροδος

Καρφίτσα dBm -10.6   4.5 2,4
Ευαισθησία δεκτών (OMA) ανά πάροδο Psens1 dBm     -10.6  
Τονισμένη ευαισθησία (OMA) ανά πάροδο Psens2 dBm     -6.8 3
Επιστροφής απώλεια RL DB -26      
Ηλεκτρική 3dB ανώτερη συχνότητα διακοπών δεκτών, ανά πάροδο   Ghz     31  
Το Los de-βεβαιώνει Pd dBm     -11.6  
Το Los βεβαιώνει PA dBm -23.6      
Υστέρηση απώλειας Pd-PA dBm   2    

Σημειώσεις:

1. Ο δέκτης αποτελείται από 4 φωτοανιχνευτές που λειτουργούν σε 25.78Gb/s κάθε ένα.

2. Η ελάχιστη αξία είναι πληροφοριακή, είναι ίση με ελάχιστο TxOMA με το άπειρο ER και την ανώτατη απώλεια εισαγωγής καναλιών.

3. SRS μετριέται με την κάθετη ποινική ρήτρα περάτωσης ματιών 1,8 DB ανώτατων, J2 0,30 UI, και J9 0,47 UI.

4. Η αξία δύναμης και η ακρίβεια δύναμης είναι με όλα τα κανάλια επάνω.

Καρφίτσα Όνομα Λογική Περιγραφή  
1 GND   Έδαφος 1
2 Tx2n Cml-Ι NC 10
3 Tx2p Cml-Ι NC 10
4 GND   Έδαφος 1
5 Tx4n Cml-Ι NC 10
6 Tx4p Cml-Ι NC 10
7 GND   Έδαφος 1
8 ModSelL Lvttl-Ι Ενότητα επίλεκτη 3
9 ResetL Lvttl-Ι Αναστοιχειοθέτηση ενότητας 4
10 Vcc Rx   +3.3V δέκτης παροχής ηλεκτρικού ρεύματος 2
11 SCL Lvcmos-I/O 2-wire ρολόι τμηματικών διεπαφών 5
12 SDA Lvcmos-I/O 2-wire στοιχεία τμηματικών διεπαφών 5
13 GND   Έδαφος 1
14 Rx3p Cml-ο Μη-δέκτης παραγωγή στοιχείων 9
15 Rx3n Cml-ο Δέκτης παραγωγή στοιχείων 9
16 GND   Έδαφος 1
17 Rx1p Cml-ο Μη-δέκτης παραγωγή στοιχείων 9
18 Rx1n Cml-ο Δέκτης παραγωγή στοιχείων 9
19 GND   Έδαφος 1
20 GND   Έδαφος 1
21 Rx2n Cml-ο Δέκτης παραγωγή στοιχείων 9
22 Rx2p Cml-ο Μη-δέκτης παραγωγή στοιχείων 9
23 GND   Έδαφος 1
24 Rx4n Cml-ο Δέκτης παραγωγή στοιχείων 9
25 Rx4p Cml-ο Μη-δέκτης παραγωγή στοιχείων 9
26 GND   Έδαφος 1
27 ModPrsL Lvttl-ο Ενότητα παρούσα 6
28 Διεθνής Lvttl-ο Διακόψτε 7
29 Vcc Tx   +3.3V συσκευή αποστολής σημάτων παροχής ηλεκτρικού ρεύματος 2
30 Vcc1   +3.3V παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 2
31 LPMode Lvttl-Ι Χαμηλής ισχύος τρόπος 8
32 GND   Έδαφος 1
33 Tx3p Cml-Ι NC 10
34 Tx3n Cml-Ι NC 10
35 GND   Έδαφος 1
36 Tx1p Cml-Ι NC  
37 Tx1n Cml-Ι NC 10
38 GND   Έδαφος 1
 

Πρότυπα

Υποχωρητικός με IEEE 802.3ba

Υποχωρητικός με τις προδιαγραφές υλικού QSFP28 MSA

Υποχωρητικός με RoHS

 

Εφαρμογές

100GBASE-LR4

Το Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει

συνδέσεις 100G Datacom

 

Εικόνες προϊόντων
Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP 0
Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP 1
 
Εικόνα εργοστασίων
Διπλός πομποδέκτης 1310NM 10KM DDM QSFP28 100G LR4 οπτικών ινών Lc SFP 2
 

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα