Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών πομποδέκτη

μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G

μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G
μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G

Μεγάλες Εικόνας :  μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Αριθμό μοντέλου: Fy-PX20+
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: κιβώτιο PVC, ή προσαρμοσμένος
Χρόνος παράδοσης: 4-6 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs/month

μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: Πομποδέκτης PON SFP Λιμένας ινών: SC CONNECTOR
Ποσοστό ημερομηνίας: 1.25Gbps Απόσταση: 20KM
μήκος κύματος: 1310/1490nm Τροφοδοσία: +3.3V
Βάρος: 0.024KG Εγγύηση: 3 χρόνια
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0~70°C εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX, CATV
Υψηλό φως:

bidirectional fiber optic transceiver

,

fiber optic sfp module

Μονοκατευθυντικός πομποδέκτης συνδετήρων PON SFP Sc EPON OLT SFP PX20+ 1.25G 1310/1490nm 
 
Περιγραφή
ενότητα πομποδεκτών πομποδεκτών 1.25G EPON (SMF, 1490nmTx/1310nmRx, 20km, Sc)
Ο πομποδέκτης με το ποσοστό στοιχείων υποστηρίξεων χαρακτηριστικών 1,25 GBP για την εφαρμογή GEPON OLT μέχρι την απόσταση μετάδοσης 20km, αυτό έχει σχεδιάσει τη συνεδρίαση με την τεχνική απαίτηση εξοπλισμού τηλεπικοινωνιών EPON.
 
Οι πομποδέκτες SFP είναι υψηλή επίδοση, οι οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το διπλό στοιχείο-ποσοστό του 1.25Gbps/1.0625Gbps και απόστασης μετάδοσης 20km με τον πομποδέκτη SMF.The αποτελούνται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ. Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με την πολλών πηγών συμφωνία το (MSA) και sff-8472 SFP.
 
Προδιαγραφή
 
1. Διπλό στοιχείο-ποσοστό λειτουργίας 1.25Gbps/1.063Gbps
2. 1310nm λέιζερ FP και φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση χλμ του 10/20/40
3. Υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC
4. Ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος:
5. Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση
6. Συμβατό σύστημα με SONET Oc-24-LR-1
7. Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: Πρότυπα: 0 σε +70°C, βιομηχανικό: -40 σε +85°C
8. Συμβατό σύστημα με RoHS
9. +3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Χαρακτηριστικό γνώρισμα
1. Συμβατή IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20 GEPON εφαρμογή
2. Εφαρμοσμένος σε EPON OLT για ένα ενιαίο αμφίδρομο EPON σύστημα ινών
3. SFP, ενιαίος συνδετήρας Sc, ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή υποχωρητική με sff-8472
4. Ψηφιακή λαμβάνουσα ένδειξη το (RSSI) δύναμης σημάτων έκρηξης
5. Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
6. Θερμοκρασία 0~70°C περίπτωσης λειτουργίας
7. RoHS-6 συμμόρφωση
 
Συνιστώμενοι λειτουργούντες όροι

 

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Max. Μονάδα
Θερμοκρασία αποθήκευσης TSTG -40 85 °C
Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης TC 0 70 °C
Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος VCC 3.1 3.5 Β
Συνολικό ρεύμα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος ICC - 350 μΑ

 

Χαρακτηριστικά συσκευών αποστολής σημάτων

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδες Σημειώσεις
Οπτική δύναμη συσκευών αποστολής σημάτων P0 2.5 - 7 dBm

 

 

 

 

 

1

Οπτική δύναμη συσκευών αποστολής σημάτων μακριά POFF - - -39 dBm
Κεντρικό μήκος κύματος παραγωγής λ 1480 - 1500 NM
Πλάτος φάσματος παραγωγής Δλ - - 1.0 NM
Δευτερεύουσα αναλογία καταστολής τρόπου SMSR 30 - - DB
Αναλογία εξάλειψης ER 9 - - DB
Οπτικός χρόνος ανόδου - - - 260 CP
Οπτικός χρόνος πτώσης - - - 260 CP
Οπτικό διάγραμμα ματιών Υποχωρητικός με IEEE τα πρότυπα 802.3ahTM-2004
Ανοχή στην πίσω αντανάκλαση Tx - -15 - - DB  
Ποσοστό στοιχείων - - 1.25 - Gb/s  

Ενιαία τελειωμένη τάση εισαγωγής στοιχείων

Ταλάντευση

VPP 200 - 1200 MV  
Διαφορική σύνθετη αντίσταση εισαγωγής ZIN 80 100 120 ωμ  
Τάση παραγωγής Tx_fault υψηλή VOH 2.4 - - Β  
Τάση παραγωγής Tx_fault χαμηλή Ένταση - - 0,4 Β  
Τάση εισαγωγής Tx_Dis υψηλή VIH 2.0 - - Β  
Τάση εισαγωγής Tx_Dis χαμηλή VIL - - 0,8 Β  

Σημείωση 1: συνεχής-τρόπος 1.25Gbps, PRBS27-1.

Χαρακτηριστικά δεκτών

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδες Σημειώσεις
Μήκος κύματος της λειτουργίας - 1260 - 1360 NM -
Ποσοστό στοιχείων - - 1.25 - Gb/s -
Ευαισθησία Sen - - -30 dBm 1
Οπτική δύναμη κορεσμού Καθισμένος -8 - - dBm 1
Το Los βεβαιώνει το επίπεδο LOSA -45 - - dBm 2
Επίπεδο Los Deassert LOSD - - -31 dBm 2
Συντελεστής ανάκλασης του εξοπλισμού - - - -20 DB  

Έκρηξη-τρόπος δεκτών δυναμικός

Σειρά

- 15 - - DB 3
Τάση παραγωγής στοιχείων - υψηλή VOH VccR -1,05 - VccR -0,85 Β -
Τάση παραγωγής στοιχείων - χαμηλή Ένταση VccR -1,84 - VccR -1,60 Β -
Ακρίβεια RSSI - -3 - 3 DB 4
Τάση παραγωγής Los υψηλή VLOSH 2 - - Β  
Τάση παραγωγής Los χαμηλή VLOSL - - 0,8 Β  
Το Los βεβαιώνει το χρόνο TA - - 500 NS  
Χρόνος Los Deassert TD - - 500 NS  
RSSI ώθηση-χαμηλό - 0 - 0,8 Β  
RSSI ώθηση-υψηλό - 2.0 - Vcc Β  
Καθυστέρηση ώθησης RSSI TD 975 1000 1025 NS 5
Πλάτος ώθησης RSSI TW 10 - - εμείς  
Οπτικό σήμα κατά τη διάρκεια του χρόνου TONU EN_DUR 1000 - - NS 6

Σημείωση 1: Μετρημένος με 1310nm, 1.25Gbps PRBS27-1ενιαίαοπτικήεισαγωγήπακέτωνέκρηξης, ER=10dB, BER=1x10-10.

Σημείωση 2: Μετρημένος στο συνεχή τρόπο.

 

Σημείωση 3: Οπτική διαφορά επιπέδων δύναμης εισαγωγής των παρακείμενων πακέτων έκρηξης.

 

Σημείωση 4: Οπτική δύναμη δεκτών που κυμαίνεται από -8dBm ως -30dBm, που μετριέται με 1310nm, 1.25Gbps PRBS27-1οπτικήεισαγωγήέκρηξη-τρόπου, ER=10dB, κύκλος50%duty.

Σημείωση 5: Αναφερθείτε στο πρώτο κομμάτι του προλόγου

 

Σημείωση 6: χρόνος 400ns CDR και στοιχεία 600ns κατά τη διάρκεια του χρόνου.

 

 

Διαταγή των πληροφοριών
Αριθμός μερών. Μήκος κύματος Συνδετήρας Temp.

(dBm)

Απόσταση
PX20+ 1310/1490nm Sc 0℃-70℃ 3-5db 20km
PX20++ 1310/1490nm Sc 0℃-70℃ 5-7db 20km
PX20+++ 1310/1490nm Sc 0℃-70℃ 7-7.5db 20Km

 

Εφαρμογές
 
1.FTTH
2.CATV
3.Other δίκτυα
 
Εικόνες προϊόντων
μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G 0
μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G 1
 
 
μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G 2
 
Εικόνα εργοστασίων
 
μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G 3
Ναυτιλία
μονοκατευθυντικός PON SFP συνδετήρας Sc πομποδεκτών ινών 1310/1490nm EPON OLT SFP PX20+ 1.25G 4
 

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα