Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών πομποδέκτη

συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit

συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit
συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit

Μεγάλες Εικόνας :  συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Αριθμό μοντέλου: FYSFPS125S
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: χαρτοκιβώτιο PVC box+outer
Χρόνος παράδοσης: 3-6 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 50000Unit/Month

συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: οπτικών ινών πομποδέκτη μήκος κύματος: 1310/1550nm
Τύπος Fiber: Ενιαίος ενιαίος τρόπος ινών Απόσταση: 100m 120km
ταχύτητα δεδομένων: 1.25 g Θερμοκρασία λειτουργίας: Commerical: 0 έως 70 °C βιομηχανικά: - 40 έως 85 °C
Τάση ανεφοδιασμού: 3.13V~3.47V Διασύνδεση: Ενιαίο Sc
Εγγύηση: 3 χρόνια εφαρμογή: Gigabit Ethernet, κανάλι ινών, αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
Υψηλό φως:

bidirectional fiber optic transceiver

,

fiber optic sfp module

συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit

Περιγραφή

SFP-BIDI οι πομποδέκτες είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το διπλό στοιχείο-ποσοστό του 1.25Gbps/1.0625Gbps και
η απόσταση μετάδοσης 120km με τον πομποδέκτη SMF.The αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ DFB, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
ενσωματωμένος με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και τη μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.
Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με την πολλών πηγών συμφωνία το (MSA) και sff-8472 SFP. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αναφερθείτε στο SFP MSA.
 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

●Supports ποσοστά δυαδικών ψηφίων 1.25Gbps/1.0625Gbps
●Bi-κατευθυντικός συνδετήρας SC/PC
●Hot pluggable ίχνος SFP
λέιζερ ●1490nm DFB και ανιχνευτής φωτογραφιών 1550nm APD
λέιζερ ●1550nm DFB και ανιχνευτής φωτογραφιών 1490nm APD
●Applicable για τη σύνδεση 120Km SMF
● Χαμηλής ισχύος κατανάλωση, < 1="">
●Digital διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου
●Compliant με το SFP MSA και sff-8472
●Very η χαμηλή EMI και άριστη προστασία ESD
●Operating θερμοκρασία περίπτωσης:
Commerical: 0 έως 70 °C βιομηχανικά: - 40 έως 85 °C
 

Απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Max. Μονάδα Σημείωση
Τάση ανεφοδιασμού Vcc -0.5 4.0 Β  
Θερμοκρασία αποθήκευσης   -40 85 °C  
Σχετική υγρασία   5 85 %  

 

Σημείωση: Η πίεση παραπάνω από τις μέγιστες απόλυτες εκτιμήσεις μπορεί να προκαλέσει τη μόνιμη ζημία στον πομποδέκτη.


Γενικά λειτουργούντα χαρακτηριστικά

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Max. Μονάδα Σημείωση

Ποσοστό στοιχείων

 

    1250   Mb/s  
Τάση ανεφοδιασμού Vcc 3.13 3.3 3.47 Β  
Ρεύμα ανεφοδιασμού Icc5     220 μΑ  
Λειτουργούντα Temp περίπτωσης. TC 0   70 °C  
-10   80 °C  
-40   85 °C  


ΟΠΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

λ) συσκευή αποστολής σημάτων

arameter Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Max. Μονάδα Σημείωση
Λειτουργούν μήκος κύματος λC 1270 1310 1360 NM  
1470 1490 1510
Ave. δύναμη παραγωγής (που επιτρέπεται) Po -8   -4 dBm 1
Αναλογία εξάλειψης ER 9     DB 1
Φασματικό πλάτος RMS Δλ     4 NM  
Χρόνος ανόδου/πτώση (20%~80%) Tr/Tf     0,26 CP 2
Μάσκα ματιών παραγωγής Υποχωρητικός με IEEE802.3 ζ (κατηγορία 1 ασφάλεια λέιζερ)

Σημείωση (1): Μέτρο σε 2^23-1 σχέδιο NRZ PRBS

Σημείωση (2): Καθορισμός μασκών ματιών συσκευών αποστολής σημάτων

2)Δέκτης

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Max. Μονάδα Σημείωση
Λειτουργούν μήκος κύματος   1470 1490 1510 NM  
    1270 1310 1360    
Ευαισθησία Psen     -22 dBm 1
Λεπτό υπερφόρτωσης Pimax -3     dBm  
Το Los βεβαιώνει PA -35     dBm  
Το Los de-βεβαιώνει Pd     -23 dBm 2
Υστέρηση Los Pd-PA 0,5   6 DB  

Σημείωση (1): Μετρημένος με την πηγή φωτός 1490nm (1310nm), ER=9dB ΤΖΙΤΖΙΦΑ =<10>

Σημείωση (2): Όταν το Los de-που βεβαιώνεται, η παραγωγή RX data+/- είναι παραγωγή σημάτων.

 

Διαταγή των πληροφοριών

SFP BIDI, LC, Tx1310/Rx1490nm 1.25Gbps, 20km, με DDM
SFP BIDI, LC, Tx1490/Rx1310nm 1.25Gbps, 20km, με DDM
SFP BIDI, LC, Tx1310/Rx1490nm 1.25Gbps, 20km, χωρίς DDM
SFP BIDI, LC, Tx1490/Rx1310nm 1.25Gbps, 20km, χωρίς DDM

 

Εφαρμογές
 
1. Gigabit Ethernet
2. Κανάλι ινών
3. Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
4. Μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές
5. Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
6. Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης
 
Εικόνες προϊόντων
συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit 0
συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit 1
συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit 2
 
Εικόνα εργοστασίων
 
συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit 3
Ναυτιλία
συνδετήρας 20Km Sc ενότητας οπτικών ινών SFP 1.25G Bidi οπτικός πομποδέκτης Gigabit 4
 

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

 

Q5. Πώς να προχωρήσει μια διαταγή για το προϊόν;
Α: Αρχικά ξέρτε τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.
Αφετέρου αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη διαταγή.
Τέταρτον τακτοποιούμε την παραγωγή.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)