Αρχική Σελίδα Προϊόνταίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP

Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP
Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP

Μεγάλες Εικόνας :  Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Αριθμό μοντέλου: FYMCSFP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: εσωτερικό χαρτοκιβώτιο box+outer
Χρόνος παράδοσης: 4-6 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs/month

Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: 1000M μετατροπέας SFP Media Τύπος Fiber: SM/ΚΚ
Connector: FC SC ΤΟΥ ST ταχύτητα δεδομένων: μόνος-προσαρμοστικό 10/100M ή 10/100/1000M
Απόσταση ινών: 300M20KM μήκος κύματος: 1310nm~1610nm
Τροφοδοσία: εξωτερική/εσωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Θερμοκρασία λειτουργίας: 0℃ σε +70℃
Λιμένας Utp: 1 λιμένας rj45 Εγγύηση: 1 έτος
Υψηλό φως:

sfp media converter

,

gigabit ethernet media converter

Τιμή 10/100/1000M εργοστασίων μετατροπέας μέσων Gigabit Ethernet SFP μετατροπέων ινών

 

Περιγραφή

  1. ο οπτικός μετατροπέας μέσων 10/100m SFP μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100M UTP (TX) και της διεπαφής οπτικής ίνας 100M (FX).
  2. Θα μπορούσε να επεκτείνει παραδοσιακό 10/100M γρήγορο Ethernet στην απόσταση 90km μέσω της ενιαίας σύνδεσης οπτικής ίνας. Κατέχει τη σταθερή απόδοση και την καλή ποιότητα με την υιοθέτηση του πιό πρόσφατου ολοκληρωμένου κυκλώματος από τις ΗΠΑ και την Ταϊβάν.
  3. Πρέπει να χρησιμοποιηθεί στα ζεύγη, επειδή διαβιβασθείς ο οπτικός διαφέρει από λαμβάνει οπτικό στο μήκος κύματος. 6 τα υποδεδειγμένα φω'τα των οδηγήσεων ομάδας θα μπορούσαν πλήρως να ελέγξουν τις συνθήκες εργασίας των μετατροπέων.
  4. Είναι εύκολο για τους χρήστες να παρατηρήσουν τη λειτουργία δικτύων.

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

  • 1000Base-τ στο μετατροπέα 1000BASE-SX/LX
  • Πρότυπα: IEEE 802.3z & 802.3ab
  • Διεπαφή: συνδετήρας 1 X rj-45
  • 1 αυλάκωση Χ SFP
  • Αυτόματος-διασταύρωση MDI/MDIX που υποστηρίζεται
  • Οδηγήσεων: Δύναμη, DUP, FP-ΣΎΝΔΕΣΗ, RX, 1000, TX
  • Έτοιμη προς χρήση εγκατάσταση
  • Συναγερμός συνδέσεων υποστήριξης
  • Τεράστιο πλαίσιο υποστήριξης (ψηφιολέξη 64-9216)
  • Όργανο ελέγχου τάσης υποστήριξης
  • Ενισχυτικό πακέτο 1600 ψηφιολέξεων για τη διαχείριση.
  • Ο τρόπος εργασίας μετατροπέων θα μπορούσε να επιλεχτεί: Αποθήκευσης και μεταβίβασης τρόπος διακοπτών, που τροποποιείται περικοπή-μέσω του τρόπου διακοπτών, ή τρόπος μετατροπέων.
  • Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης επιτρέπει το λιμένα UTP αυτόματο επίλεκτο 10M ή 100M και το σύνολο - διπλά ή ημιαμφίδρομα
  • Το εσωτερικό κύκλωμα της βροντής θα μπορούσε πολύ να μειώσει τη ζημία των μετατροπέων που προκλήθηκε από την επαγωγή κεραυνών.

 

Specificaion

  1. Τυποποιημένο πρωτόκολλο: IEEE802.3u, 10/100Base-TX και 100Base-FX
  2. Συνδετήρας: Συνδετήρας UTP: Rj-45, 10/100Mbps Συνδετήρας ινών: Sc, 100Mbps
  3. Καλώδιο UTP: Γάτα. 5 καλώδιο UTP (η ανώτατη απόσταση επάνω σε to100m)
  4. Τρόπος λειτουργίας: πλήρης - διπλός τρόπος ή ημιαμφίδρομος τρόπος
  5. Δύναμη οδηγήσεων, FX SD, σύνδεση FX/νόμος, TX 100, TX FDX, σύνδεση TX/νόμος.
  6. Παράμετρος παροχής ηλεκτρικού ρεύματος:
  7. Έξω από: 5V συνεχές ρεύμα 1A ενσωματωμένο: 110-265V εναλλασσόμενο ρεύμα 48VDC
  8. Περιβαλλοντική θερμοκρασία: 0℃-60 ℃
  9. Σχετική υγρασία: 5%-90%
  10. TP καλώδιο: Καλώδιο Cat5 UTP
  11. Ίνα: 50/125,62.5/125um πολλαπλού τρόπου ίνα 9/125,10/125um single-mode ίνα.
  12. Διαστάσεις: Εξωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 26mmx 71mm X 94mm

 

Εγκατάσταση:

 

Συνδέστε το καλώδιο ινών από το μετατροπέα με το δίκτυο ινών. Οι συνδέσεις ινών πρέπει να αντιστοιχηθούν – διαβιβάστε την υποδοχή για να λάβετε την υποδοχή.

Συνδέστε ένα καλώδιο UTP από το δίκτυο 1000base-τ με το λιμένα rj-45 στο μετατροπέα.

Συνδέστε τον προσαρμοστή δύναμης με το μετατροπέα και ελέγξτε ότι τα φω'τα των οδηγήσεων δύναμης επάνω. Η TP-σύνδεση και το RX LEDs θα ανάψουν επάνω όταν όλες οι συνδέσεις καλωδίων είναι ικανοποιητικές.

 

Περιγραφή οδηγήσεων:

 

Οδηγήσεις λειτουργία θέση Περιγραφή
DUP Διπλές οδηγήσεις λιμένων UTP Πλήρης - ντούμπλεξ
ΑΠΟ Ημιαμφίδρομος
FP-ΣΥΝΔΕΣΗ Οδηγήσεις θέσης συνδέσεων/δράσης λιμένων ινών Η σύνδεση ινών είναι εντάξει.
ΑΠΟ Η σύνδεση ινών είναι αποτυγχάνει.
PWR Οδηγήσεις δύναμης Η δύναμη είναι ανοικτή.
ΑΠΟ Η δύναμη είναι αποτυγχάνει.

RX

Οδηγήσεις θέσης συνδέσεων/δράσης λιμένων UTP Η σύνδεση TP μέσα εντάξει
Αναλαμπή Το στοιχείο παραλαμβάνεται ή διαβιβάζεται
ΑΠΟ Η σύνδεση TP αποτυγχάνει μέσα
1000 Οδηγήσεις ταχύτητας λιμένων UTP ταχύτητα 1000M
ΑΠΟ Η δύναμη είναι αποτυγχάνει
TX Οδηγήσεις θέσης συνδέσεων/δράσης λιμένων UTP Τα στοιχεία στέλνουν

 

Εικόνες προϊόντων

Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP 0Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP 1Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP 2

Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP 3

Εικόνα εργοστασίων

Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP 4

Ναυτιλία 

Μετατροπέας μέσων ινών Ethernet Gigabit, μετατροπέας μέσων 10/100/1000M SFP 5
 

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

Q5. Πώς να προχωρήσει μια διαταγή για το προϊόν;
Α: Αρχικά ξέρτε τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.
Αφετέρου αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη διαταγή.
Τέταρτον τακτοποιούμε την παραγωγή.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα