Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFTTH ONU

Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Έχουμε με Shenzhen Fibery περίπου 4 έτη. Πάντα μεγάλη ποιότητα, γρήγορη παράδοση και καλό severice.

—— Ντάνιελ Wheal

Όλα με Fibery είναι άριστα!!!! Από την απλότητα διαταγής, presales και μετά από τις πωλήσεις υποστηρίζουν, στη συμβατότητα συσκευασίας και την ποιότητα!

—— Ralf Neumann

Οι συσκευές ήρθαν καλά συσκευασμένος και σφραγισμένος, τους έλαβαν στον όρο εργοστασίων, που άνοιξαν και χρησιμοποιημένος τους - κανένα ζήτημα που βρίσκεται, υψηλός - το ποιοτικό προϊόν, ελειτούργησε κατ' ευθείαν από το κιβώτιο. Ευτυχής, θα αγοράσει πάλι. Η παράδοση ήταν γρήγορη, μέσα σε μια εβδομάδα από τη διαταγή.

—— Andres Escarria

Είμαι Online Chat Now

Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT

Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT
Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT

Μεγάλες Εικόνας :  Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fibery
Αριθμό μοντέλου: FY01MZ
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1unit
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: εσωτερικό χαρτοκιβώτιο box+outer
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 50000Unit/Month

Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT

περιγραφή
Όνομα Προϊόντος: 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx1490nm
Uplink: 1.25 g Chipset: ZTE
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0-75 Λειτουργία: Δρομολογητής
Τύπος Fiber: SC/UPC συνδετήρας Τροφοδοσία: Συνεχές ρεύμα 12V/1A
Καθαρό βάρος: 0.25kg εφαρμογή: FTTH, FTTB, PON+EOC
Υψηλό φως:

fiberhome epon onu

,

1ge epon onu

Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT

 

Περιγραφή

 

Single-user ONU σχεδιάζεται για ONU στις deferent λύσεις FTTH, ο μεταφορέας
η εφαρμογή κατηγορίας FTTH παρέχει την πρόσβαση υπηρεσιών ημερομηνίας. Υιοθετεί τα υψηλής απόδοσης και τσιπ χαμηλός-κατανάλωσης, και υποστηρίζει CTC 2,0 τη διασύνδεση και τα αλληλεπιδρώντας πρότυπα της China Telecom. Με τη βοήθεια της άποψης NMS NGBN, μπορεί να παρέχει στους συνδρομητές τις άφθονες υπηρεσίες, και να ικανοποιήσει συνολικά τις ανάγκες των συσκευών μεταφορέας-κατηγορίας FTTH. Σχεδιάζεται από ZTE chipset.

GPON ONT που σχεδιάζεται για την πραγματοποίηση του εξαιρετικά-ευρυζωνικού αιτήματος πρόσβασης FTTH των χρηστών σπιτιών και SOHO. Είναι βασισμένο στη σταθερή και ώριμη τεχνολογία GPON, η οποία έχει την αναλογία υψηλής επίδοσης/τιμή, και την τεχνολογία του στρώματος 2 διακόπτης Ethernet επίσης. Είναι ιδιαίτερα αξιόπιστο και εύκολο να διατηρήσει, με εγγυημένο QoS, και πλήρως υποχωρητικός στα πρότυπα ITU-τ G.984 GPON.

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα
Υποστηρίξεις PPPoE/DHCP/στατική IP τρόπου δρομολογητών
Λιμένας-βασισμένοι στην υποστήριξη περιορισμός ποσοστού και έλεγχος εύρους ζώνης
Σε υποχωρητικό με τα πρότυπα IEEE802.3ah
Απόσταση μετάδοσης μέχρι 20KM
Κρυπτογράφηση στοιχείων υποστήριξης, ραδιοφωνική αναμετάδοση ομάδας, χωρισμός Vlan λιμένων, κ.λπ.
Δυναμική κατανομή το (DBA) εύρους ζώνης υποστήριξης
Αυτόματος-ανακάλυψη υποστήριξης ONU/ανίχνευση συνδέσεων/μακρινή βελτίωση του λογισμικού
Χωρισμός τμήματος και χρηστών υποστήριξης VLAN για να αποφύγει τη θύελλα ραδιοφωνικής μετάδοσης
Υποστήριξη δύναμη-από τη λειτουργία συναγερμών, εύκολη για την ανίχνευση προβλήματος συνδέσεων
Λειτουργία αντίστασης θύελλας ραδιοφωνικής αναμετάδοσης υποστήριξης
ACL και SNMP υποστήριξης για να διαμορφώσει το φίλτρο πακέτων στοιχείων ελαστικά
Εξειδικευμένο σχέδιο για την πρόληψη διακοπής συστημάτων για να διατηρήσει το σταθερό σύστημα
Η σε απευθείας σύνδεση βελτιωτική EMS υποστήριξης διαχείριση δικτύου λογισμικού βάσισε στο SNMP, κατάλληλο για τη συντήρηση

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα λιμένων:

  • 1 λιμένας GPON (ανερχόμενη ζεύξη 1.25Gbps, κατιούσα σύνδεση 2.5Gbps)
  • 1 λιμένας 10/100/1000M

 

Φυσικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 12VDC
  • Κατανάλωση ισχύος: 4W
  • Διάσταση: 115mm*30mm*90mm (W*H*D)
  • Καθαρό βάρος < 0="">
  • Θερμοκρασία:
  • Θερμοκρασία εργασίας: 0~55℃
  • Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30~60℃
  • Σχετική υγρασία: 10~90% (non-condensing)
 
Δελτίο ONU
 
Στοιχείο Παράμετρος
Διεπαφή Διεπαφή PON 1 οπτική διεπαφή GPON
Ανταποκριθείτε στα πρότυπα ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ B+
Sc single-mode/ενιαίος-ίνα,
Προς τα κάτω ποσοστό 2.5Gbps,
Προς τα πάνω rate1.25Gbps
διασπασμένη αναλογία: 1:64
Απόσταση 20KM μετάδοσης
Διεπαφή Ethernet χρηστών πλήρης/ημιαμφίδρομος τρόπος αυτόματος-διαπραγμάτευσης 1*10/100/1000M
RJ45 αυτόματη απόσταση mdi/mdi-Χ 100m συνδετήρων
Διεπαφή δύναμης 12V παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος
Παράμετροι απόδοσης Οπτική παράμετρος PON Μήκος κύματος: Tx 1310nm, οπτική δύναμη Rx1490nm Tx: -1~4dBm
Ευαισθησία Rx: -27dBm
Οπτική δύναμη κορεσμού: -3dBm τύπος συνδετήρων: Sc
Οπτική ίνα: 9/125 single-mode ίνα
Παράμετρος μετάδοσης στοιχείων Ρυθμοαπόδοση PON: Προς τα κάτω 950Mbps Προς τα πάνω 930Mbps, 1000Mbps
Αναλογία απώλειας πακέτων:<1>
Πύλη Στατικός IP τρόπου δρομολογητών ΩΧΡΌΣ τρόπος γεφυρών ακρών διαδρομών υποστήριξης υποστηρίξεων PPPoE/DHCP/
ΩΧΡΗ υποστήριξη Διαδίκτυο, VoIP, IPTV, TR069
Το τοπικό LAN υποστηρίζει το DHCP και τη στατική υποστήριξη IP ΕΘΝΙΚΆ και NAPT
Υποστήριξη UPnP
 
Εικόνες προϊόντων
Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT 0Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT 1
 
 
Εφαρμογή
Χαρακτηριστική λύση: FTTH, FTTB, PON+EOC
Χαρακτηριστική επιχείρηση: ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ, IPTV, VOD, κάμερα IP
 
Ναυτιλία

Ftth 1 Γερμανία Epon Onu Gpon Ont με Zte Chipset για Huawei Fiberhome OLT 2

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-6 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Η ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας είναι επίσης προαιρετική.

Q5. Πώς να προχωρήσει μια διαταγή για το προϊόν;
Α: Αρχικά ξέρτε τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.
Αφετέρου αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη διαταγή.
Τέταρτον τακτοποιούμε την παραγωγή.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Cai

Τηλ.:: +86 13530265603

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)